Uskrzydlamy reklamy

Od 15 lat dynamicznie rozwijamy się wraz z branżą reklamy zewnętrznej. Możemy więc z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że znamy ją od podszewki. Naszym największym atutem jest samodzielność i kompleksowość. Mamy bazę atrakcyjnych lokalizacji nośników reklamy zewnętrznej w całej Polsce, własną drukarnię i zakład produkcyjny oraz sprzęt pozwalający na swobodny montaż każdego nośnika reklamowego. A samowystarczalność oznacza również konkurencyjność cenową! 

Mamy jednak dużo więcej. Doświadczoną ekipę, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i która podejmie się każdego zadania, na każdym etapie. W naszym studiu opracujecie projekt reklamy, DTP przygotuje go odpowiednio do produkcji. Nasza drukarnia wydrukuje reklamę, a zespół montażowy zamocuje ją obojętnie, w jakim miejscu ma się znaleźć.

Najlepsze lokalizacje reklamy

W całej Polsce

Własne zaplecze produkcyjne

Nowoczesny park maszynowy

Zespół, który nigdy nie zawodzi

A dokładnie grupa do zadań specjalnych!

Zrealizujemy każde zlecenie

Od lat pracujemy z dużymi, znanymi firmami i markami, dla których wykonujemy często niestandardowe kampanie reklamowe w całej Polsce. 

Jesteśmy również silni lokalnie zapewniając doświadczenie i zaplecze, dzięki któremu wspieramy w realizowaniu efektywnych akcji promocyjnych kierowanych do turystów, ale również tych całorocznych.

Klienci wracają do nas z kolejnymi zadaniami, co uskrzydla zarówno nas, jak i nasze reklamy!

Strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności.