O nas

Twojbillboard.pl działa na pomorskim rynku reklamowym od 2000 roku. Jesteśmy zespołem składającym się z profesjonalistów w różnych sektorach reklamy, co daje nam możliwość kompleksowego obsłużenia naszych klientów – od badania rynku, przez planowanie, copywriting, projektowanie graficzne, druk, aż po dostarczanie materiałów do klienta i montaże. Stale się rozwijamy i wprowadzamy do swojej oferty coraz nowsze rozwiązania.

USKRZYDLAMY REKLAMY!

Nasze hasło to USKRZYDLAMY REKLAMY! I właściwie tylko o to nam chodzi. Chcemy, aby reklamy naszych klientów były przemyślane, ładne, widoczne i skuteczne.

Większość naszych działań skupiamy wokół reklamy zewnętrznej, ponieważ jest to szczególnie trwała i skuteczna forma promocji firm. W budowie i instalacji tablic reklamowych w naszym regionie nie mamy sobie równych. Lata praktyki wpłynęły na to, że dzisiaj jesteśmy w stanie doradzić, dobrać odpowiednią lokalizację i materiały oraz zrealizować niemal każde zlecenie od A do Z. Dzięki posiadanym przez ekipę monterów uprawnieniom, np. do pracy na wysokościach oraz za pomocą naszych podnośników koszowych docieramy w najtrudniejsze miejsca. Na terenie województwa pomorskiego postawiliśmy kilkadziesiąt własnych billboardów w najlepszych lokalizacjach. Jeśli nie chcesz zdecydować się na budowę własnej tablicy, zawsze możesz wynająć naszą, nawet na czas nieokreślony. W naszej ofercie znajdziesz także takie formy ekspozycji zewnętrznych, jak wielkoformatowe ściany z możliwością zamieszczenia reklamy Twojej firmy, przyczepy reklamowe, pylony czy kasetony.

Twojbillboard.pl to także drukarnia. Od wizytówek czy ulotek, po ogromne wydruki wielkoformatowe. Nowoczesne maszyny, wysokiej jakości materiały i grupa znających się na tym ludzi – tyle wystarczy, aby dać klientom usługę na wysokim poziomie.

Szczególnie ważnym działem firmy twojbillboard.pl jest pracownia graficzna. Wzrok ludzki jest zmysłem wyjątkowo wybrednym. Odbiorca „zawiesi oko” na reklamach estetycznych i przygotowanych umiejętnie pod kątem marketingowym. Kreatywność, styl, pasję i wyczucie naszych grafików możesz obejrzeć na dotychczasowych realizacjach.

Nauczeni doświadczeniem i napędzani zamiłowaniem do swojej pracy, staramy się tworzyć produkty spełniające warunki najbardziej wymagających klientów. Zostań jednym z nich – przydzielimy Ci opiekuna, który będzie doradcą i pomocnikiem przez cały okres trwania współpracy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście do skorzystania. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz z zakresu reklamy. A jeżeli czegoś nie znalazłeś na stronie – zapytaj.

2000 – powstanie firmy

2001 – pierwszy postawiony billboard

2003 – zakup pierwszej przyczepy reklamowej

2005 – zakup plotera do druku solwentowego

2008 – mamy już 100 billboardów 12m2 i 18 m2 na Pomorzu

2010 – postawienie największej w Polsce tablicy reklamowej – 18m x 7m

2011 – nasz pierwszy podnośnik koszowy

2012 – powstanie drugiego punktu firmy przy ul. Chopina w Pruszczu Gdańskim

2014 – postawienie najdłuższej tablicy reklamowej w Polsce (Kraków) – 22m x 5m

2015 – zakup działki pod nowy budynek firmy